درباره مرکز زبان پردیس همدان

مرکز تخصصي آموزش زبانهاي خارجي پردیس در سال 1379 با اخذ مجوز رسمي از آموزش و پرورش تاسيس شد. از همان ابتدا فعالیت تخصصی خود را در خصوص زبان انگلیسی با توجه به نیازمندیهای زبان آموزان و مراکز آموزشی ارتقاء داده است و بیش از دو دهه است که در این زمینه با تدوین برنامه های سنجیده و کارشناسی در رابطه با آزمونهای مختلف فعالیت می نماید.

مرکز زبان پردیس همدان
Features
Icon

آموزش
آنلاین

Icon

فارغ التحصیلان
مسلط و توانمند

Icon

مدرسان
متخصص و مجرب

Icon

اعطای گواهینامه معتبر
بعد از اتمام دوره

 

مرکز تخصصي آموزش زبانهاي خارجي پردیس

 

مرکز تخصصي آموزش زبانهاي خارجي پردیس در سال 1379 با اخذ مجوز رسمي از آموزش و پرورش تاسيس شد. از همان ابتدا فعالیت تخصصی خود را در خصوص زبان انگلیسی با توجه به نیازمندیهای زبان آموزان و مراکز آموزشی ارتقاء داده است و بیش از دو دهه است که در این زمینه با تدوین برنامه های سنجیده و کارشناسی در رابطه با آزمونهای مختلف فعالیت می نماید. این موسسه در رشته هاي انگليسي دانشجويان بسياري را تعليم داده  که  در حال حاضر بسياري ازفارغ التحصیلان  با موفقیتی که کسب کرده اند توانسته اند در رشته تحصیلی شان مشغول به کار شوند ویا اگرتصمیم به ادامه تحصیل داشته اند با بارعلمی بالایی که کسب کرده اند در دانشگاههای معتبر خارج از کشور در حال ادامه تحصیل اند

راز موفقیت مراکز زبان پردیس همدلی و همراهی توام با کوشش و روحیه ای خستگی ناپذیر است که با یک اعتبار کشوری و بین المللی در موسسه ی Headway که تحت نظارت OUP است در سال 2014 جزو ده نفر دنیا بودیم و در سال 2018 جزو 6 نفر برتر دنیا به عنوان مدرسین برتر Headway  در OUP شناخته شده ایم .

این مرکز همواره سعی بر آن داشته با خلاقیت و نوآوری روش های نوینی از آموزش را به دانش پژوهان ارائه دهد.در مرکز زبان پردیس با معنای جدیدی از آموزش روبرو می شوید. مرکز زبان پردیس جایی است که با روش های جدید به شما زبان را به راحتی آموزش میدهد و در نهایت با آموزش استاندارد و اصولی شما را برای یک موفقیت بزرگ در هر آزمونی که بخواهید آماده می کند.

مرکز زبان پردیس با یک اعتبار کشوری همواره به فکر پیشرفت و خدمت است . این مرکز به عنوان اولین مرکز آموزش زبان در سطح استان می باشد که موفق به اخذ گواهینامه"صلاحیت آموزش کارکنان دولت" از سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور شد و با ادارات کل موفق به انعقاد قرار داد شده است .

 

 

 

ماموریت ویژه مرکز زبان پردیس

 

گسترش دانش انگلیسی بدون محدودیت های زمانی و مکانی،توسعه ی آموزش حرفه ای و خدمات نوین آموزش انگلیسی به صورت گسترده و قابل تهیه برای همه ی اقشار جامعه رسالت ماست.

مرکز زبان پردیس با در نظر گرفتن فضای پیشرفت فناوری در جهان که با سرعت و بدون وقفه در جریان است ، خود را مأمورمی داند که زبان آموزان ایرانی را همراهی نموده تا آن ها هم بتوانند با بازدهی هر چه بیشتر و با استفاده از منابع و زمان خود و صرفه جویی در هزینه ها، سرعت قابل توجهی در یادگیری زبان انگلیسی داشته باشند.

ماموریت پردیس در این راستا کاملا محکم و مشخص است و ما خود را در قبال رفاه هر چه بیشتر جامعه ی ایرانی و رشد و تعالی ارزش های انسانی مسئول می دانیم. ما منتظر دیگران نمی شویم تا ایده ای را بپرورانند و به ما بفروشند. ما خودمان ایده پردازی می کنیم و یا ایده ها را از زبان آموزان و بهترین مدرسین زبان ایران جمع آوری می کنیم و در کوتاه ترین زمان ممکن به آن ها جامه ی عمل می پوشانیم.

پردیس خود را در رشد و تعالی فرهنگ آموزش و همکاری گروهی نیز مسئول می داند. جامعه ای که نتواند با تعاون و همکاری بین اعضای خودش باعث تعالی خودش شود محکوم به سقوط است. با در نظر گرفتن پتانسیل های بی نهایت جامعه ی ایرانی، ما اعتقاد داریم که می توانیم در هر شرایطی تغییر ایجاد کنیم.

 

 

 

اهداف و چشم اندازهای پردیس

 

چشم اندازی که ما برای آموزش زبان انگلیسی میهن عزیزمان ایران ترسیم کرده ایم جامعه ای ارزش مدار همگام با فناوری و احترام به امر آموزش و متولیان آن است. رشد و تعالی آموزش زبان انگلیسی در آینده همواره به میزان همراه بودن ما با فناوری های نوین آموزشی در دنیا بستگی دارد.

آموزش ارزش های انسانی، تقویت حس همکاری و کمک به هم نوع و فقر زدایی چه در حد علمی و چه در حد اجتماعی از دیگر چشم انداز های مرکز زبان پردیساست

از مهم ترین اهداف مراکز زبان پردیس این است که برای راحتی همه ی اقشار جامعه بعد از شرایط کرونا همچنان آموزش مجازی  و حضوری بصورت هم زمان برقرار خواهد بود .

به طور خلاصه یادگیری زبان طوری که بتوان با استفاده از آن با دیگران تعامل برقرار کرد هدف آموزش زبان در این مرکز می باشد. ماموریت مرکز همانا آموزش۴مهارت زبانی( Speaking- Listening – writing -Grammar) به فراگیران می باشد. و به مهارت Speaking توجه خاص می شود طوری که فقط کسانی می توانند به سطوح بالاتر ارتقاء یابند که بتوانند در حد آن سطح ارتباط گفتاری برقرار نمایند و گروههای ذیل مخاطب این اهداف می باشند: کودکان- دانش آموزان- دانشجویان–کارکنان دولت و…

 

 

ویژگی های منحصر به فرد موسسه زبان انگلیسی پردیس

 

 1. بکارگیری تجهیزات آموزشی پیشرفته نظیر کامپیوتر و ویدئو پرژکتور جهت تدریس ،  همراه با محتوای آموزشی کاملا جدید و به روز
 2. همگام با آموزش نوین جهانی؛ بکارگیری متدها و تکنیک های نوین آموزشی
 3. ارائه مدارک معتبر پایان دوره ای
 4. دارای گواهینامه صلاحیت آموزش های کارکنان دولت از سازمان مدیریت و برنامه ریزی -اعزام مدرس به سازمانها، نهادها، شرکتها و کارخانجات
 5. درخشش فارغ التحصیلان موفق مؤسسه در دانشگاههای معتبر جهانی
 6. امکان جذب فارغ التحصیلان موفق مؤسسه به عنوان مدرس
 7. تقویت هر ۴ مهارت برای آمادگی در آزمون آیلتس
 8. فراهم کردن امکانات رفاهی و فراهم آوردن مواد و منابع آموزشی
 9. فضای مناسب آموزشی  
 10. ارائه محتوای آموزشی بصورت چندرسانه ای
 11. محتوای مالتی مدیا تلفیقی از متن، تصویر، انیمیشن، ویدئو و فایل‌های صوتی است    
 12. سیستم یکپارچه آموزشی
 13. برگزاری اردوهای آموزشی
 14. جشن های پایان ترم هر دوره
 15. برگزاری دوره های Tiny Talk ,Workshop
 16. سیستم آموزشی هوشمند
 17. داشتن انعطاف در زمان بندی کلاس ها 
 18. آموزش شیوه‌های نوین آموزش زبان انگلیسی
 19. دارای کلاس‌های صبح و عصر برای تمامی اقشار جامعه 
 20. برگزاری کلاس‌های آخر هفته فشرده                               
 21. حضور بهترین و مجرب‌ترین اساتید زبان انگلیسی
 22. ارزیابی مداوم اساتید در طول ترم
 23. تنظیم ساعات و روز کلاس با برنامه‌های شما
 24. آموزش مسیر درست یادگیری در انواع زبان‌ها
 25. دارای مشاوران حرفه‌ای برای راهنمایی درست شما عزیزان
 26. سیستم ارزیابی مداوم و تشویق و تکریم زبان آموزان
 27. مدیریت توانمند
 28. تدریس تخصصی زبان انگلیسی (با تاکید بر مکالمه(
 29. عقد قرار داد با شرکتها، سازمانها،مدارس،مهدکودک ها
 30. آزمون های پایان ترم منظم و باکیفیت
 31. آموزش رده های سنی متفاوت
 32. برگزاری جلسه دفاعیه برای فارق التحصیلان
 33. تمدید مجوز "صلاحیت آموزش کارکنان دولت " طی ده دوره متوالی
 34. آموزش کارکنان دولت در سطح استان در بیش از 50 دولت و سازمان
 35. برگزاری آزمون های مصاحبه بصورت انفرادی هر دو ترم یکبار با حضور ناظر آموزشی
 36. دارای اعتبار بین المللی در رابطه با محتوای Headway
 37. دارای سیستم رتبه بندی ویژه مدرسین مرکز
 38. دارای اولین سیستم آموزش مجازی با پلتفرم اختصاصی
 39. برگزاری اولین کنفرانس آموزش زبان کشور در استان همدان در سال 1380
 40. کمک به برگزاری بزرگ ترین کنفرانس آموزش زبان کشور در سال 1384 و پوشش خبری و انتشار خبرنامه انگلیسی کنفرانس
 41. افتتاح و راه اندازی شعبه دوم (بعثت) مرکز زبان پردیس ،در خیابان شهرداری استان همدان  

 

 

سوابق و تجربيات مركز آموزش زبان پردیس 

 

1- برگزاري بخش علمي کنفرانس کشوري زبان انگليسي در همدان در سال 1381    

2- اجراي  برنامه آموزش زبان دبيرستان نمونه الزهرا ي همدان و دريافت لوح تقدير جهت حسن انجام کار  

3- داشتن دو نمايندگي در شهرهاي نهاوند و رزن  

4- اجراي آموزش زبان در آموزشگاههاي شکوفه ها و فروزش  همدان  

5- اجراي بخش آموزش زبان استانداري (سازمان ملي جوانان  در سال های1383- 1384)  

6- اجراي آزمون زبان و صدور گواهي جهت سازمان مديريت و برنامه ريزي همدان  

7- داراي گروههاي خبري  و سرود به زبان انگليسي و اجرا و دريافت تقدير نامه در برنامه هاي کشوري(کنفرانس بوعلي سينا  و آموزش زبان کشوري)   

8- اجراي آموزش زبان اداره کل راه و ترابري استان 

9- انتشار گاهنامه انگليسي زبان به نام Paradise  و....

 

مدرسان ما

37 +

دوره های برگزارشده

215 +

زبان آموزان فعال

999 +

فارغ التحصیلان

95 %

درصد رضایت والدین

رضایتمندی

روزی که به آموزشگاه زبان پردیس وارد شدیم مطمئن بودیم که آینده شایان در حال تغییر است. تیم این آموزشگاه برای همیشه زندگی علمی فرزند من را تغییر داد. در مدت کمتر از شش هفته، شایان توانست الفبا، خواندن و نوشتن انگلیسی را بیاموزد. آموزشگاه به شکل غیر قاب...

در طی یک سالی که پریسا در کلاس های آکادمی نمونه درس می خواند، خیلی خیلی از پیشرفتش راضی هستم. در خانه پریسا نیاز هایش را کاملا به زبان انگلیسی می گوید و پیشنهاد می کنم اگر شما هم تمایل دارید فرزندتان دو زبانه شود، آموزشگاه زبان نمونه را انتخاب کنید. ...

در طول یک سال و نیم آموزش دخترم، خیلی راضی هستم. خیلی پیشرفت کرده است و جملات خیلی خوبی می تواند استفاده کند. خیلی راحت می تواند با موزیک هایی که گوش می دهد همخوانی کند و انگلیسی را بفهمد.

یکی از علت هایی که من آموزشگاه زبان نمونه را انتخاب کردم علاوه بر کادر خوب، آموزش عالی و رسیدگی بسیار خوب است به طوری .که دایره لغات فرزندم خیلی بالا رفتده است و این می تواند باعث خوشحالی هر خانواده‌ای شود.

چطور اشتباهات خود را هنگام صحبت کردن به زبان انگلیسی کاهش دهیم؟ چطور اشتباهات خود را هنگام صحبت کردن به زبان انگلیسی کاهش دهیم؟ چطور اشتباهات خود را هنگام صحبت کردن به زبان انگلیسی کاهش دهیم؟ چطور اشتباهات خود را هنگام صحبت کردن به زبان انگلیسی کاهش ...

حسین شاهینی (پدر شایان)
خانم سارا مردانی (مادر پریسا پوری)
پدر مریم نیازمند
خانم مریم جمالی (مادر محمدرضا بردیایی)
محیا رشادی

گردش تصویری در

مرکز زبان پردیس همدان

در این بخش می توانید آلبوم تصاویر موسسه را مشاهده کرده و یا ویدئوی مرکز را مشاهده کنید.

تماشا کنید
16
تصویر6
تصویر12
تصویر9
تصویر11
15
تصویر2
تصویر13
تصویر7
تصویر2
تصویر3
تصویر6
تصویر13
14
تصویر 6-1
تصویر12
تصویر7
تصویر5
تصویر4
تصویر11
تصویر5
15
تصویر 1-1
تصویر8
تصویر9
تصویر 2-1
14
تصویر 4-1
تصویر3
تصویر1
16
تصویر8
تصویر10
تصویر 3-1
تصویر4
تصویر10
17
تصویر 5-1
تصویر 7-1
تصویر1

سوالات متداول

-

به طور میانگین کلاس‌های آنلاین، حدود ۱۰۰ مگابایت و کلاس‌های ضبط شده، ۸۰ مگابایت در ساعت از ترافیک شما مصرف می‌کند

-

بله، برنامه‌ی آموزش اساتید دقیقا مانند روندی است که در کلاس‌های حضوری توسط آنها ارائه می‌شود.

-

بله – وابسته به نیاز و زمان زبان آموزان , آموزشگاه زبان پردیس دوره های خصوصی مناسب با هدف و زمان زبان آموز را به وی ارائه میدهد و در این دوره ها زبان آموزان با کمترین زمان و مناسب ترین هزینه و با کیفیتی بیش از پیش تحت آموزش قرار میگیرد.

-

حضور در کلاس‌های آنلاین پردیس به جدیت کلاس حضوری است؛ در کلاس‌ها پرسش‌وپاسخ صورت می‌گیرد و شامل آزمون‌هایی است که توسط اساتید بررسی می‌گردند. لازم به ذکر است که در پایان هر کلاس تکالیفی توسط اساتید مشخص می‌شود که همه‌ی آنها پس از انجام و بارگذاری توسط زبان آموز، بررسی خواهند شد.