دوره آموزش زبان Tiny Talk

این سیستم آموزشی برای کودکان پیش دبستانی(Pre-School) می باشد و فقط دو مهارت Speaking و Listening از چهار مهارت آموزش داده می شود.

دوره آموزش زبان Big English

این سیستم برای زبان آموزان دوره های ابتدایی و تا حدودی متوسطه اول می باشد. کتابهایی کاملا جدید و به روز می باشند. در وصف این کتابها همین نکته کافی است که به هیچ منبع جانبی و کمکی دیگری نیاز ندارد.

دوره آموزش زبان Got It

یکی از چالش های همیشگی در کار کردن با نوجوانان ایجاد و حفظ انگیزه بوده است. به همین دلیل عناوین و موضوعات هر درس با دقت خاصی انتخاب شده تا با این کار، آگاهی های فرهنگی آنان را نیز بالا رود. به علاوه اینکه طیف گسترده مسائل مطرح شده در این مجموعه فهم فراگیران را از ارزشها بالا می برد.

دوره‌ آموزش زبان Headway

مرکز زبان پردیس از بدو تاسیس اعتماد خاصی به منابع هدوی داشته و در حال حاضر ویرایش پنجم آن به عنوان جدیدترین و به روز ترین منبع آموزشی (محتوای اصلی بزرگسالان ) قرارگرفته است.

دوره آمادگی آزمونهای آیلتس

آیلتس (IELTS)، معروفترین آزمون بین المللی سنجش مهارت های زبانی است که می توانید از نمره آن برای اخذ پذیرش و ویزای کار در بسیاری از کشورهای اروپایی، کانادا، استرالیا و کشور های شرق آسیا استفاده کنید.

دوره آمادگی آزمون تافل

این دوره همانند IELTS یک نوع آزمون است افرادی که به دنبال ادامه تحصیل در دانشگاههای خارج از کشور هستند یا قصد دارند در کشور های دیگر کار کنند عموما نیازمند مدرک زبانی هستند که ثابت کند سطح زبانشان در حد استاندارد است.