دوره‌ آموزش زبان Headway

دوره‌ آموزش زبان Headway

ویژگی های سیستم Headway:

*ویرایش کاملاً جدید از قابل اعتمادترین سیستم آموزش زبان

*آزمایش داده شده در سراسر جهان

* روشی نظام مند

*مروری دقیق بر واژگان و دستور زبان

*آموزش زبان واقعی در متنی واقعی

*انگلیسی روزمره در موقعیتهای روزمره

*همراه با نرم افزار فوق العاده برای زبان آموزان تحت عنوان i Tutor  و منابع مفید دیگر در آدرس اینترنتی WWW.oup.com/elt/Headway

این سیستم به آموزش بزرگسالان اختصاص دارد دارای ۶ سطح ذیل می¬باشد:

Beginner  ,  Elementary  ,  Pre Intermediate  ,  Intermediate  ,  Upper Intermediate  ,  Advanced

 در حالتی که متقاضی محترم قبلاً هیچ دوره¬ای را نگذرانده باشد و در مقطع دبیرستان و بالاتر باشد می¬تواند از یکی از ترم¬های   Beginner شروع نماید. لازم به ذکر است که هر چهار مهارت زبان در این سیستم آموزش داده می¬شود.

مجموعه Headway یکی از معتبرترین دوره های آموزش زبان انگلیسی است که به تازگی ویرایش پنجم آن از سوی انتشارات Oxford در شش سطح منتشر شده است. شاید بتوان گفت هدوی یکی از دوره های مطرحی است که در موسسات داخلی و خارجی مورد تدریس قرار می‌گیرد. این دوره شامل شش سطح است که از سطح مقدماتی تا پیشرفته را پوشش می‌دهد. کتاب های Headway قدمت طولانی دارند و شاید بتوان گفت یکی از دوره های اصلی است که از سال های مختلف تجدید چاپ می‌شود. در مراکز زبان پردیس کاملترین نسخه این ویرایش در اختیار زبان آموزان قرار گرفته است که می تواند در کلاس درس و یا به صورت خودآموز مورد مطالعه قرار گیرد. مهمترین محتویات این دوره کتاب دانش آموز، کتاب تمرین، فایل های   ویدیویی ، فایل های صوتی برای کتاب دانش آموز و تمرین، متن کتاب دانش آموز و تمرین، لیست واژگان و ... می‌شود. با توجه به بریتیش بودن این مجموعه این کتاب معمولا برای آزمون آیلتس مورد استفاده بیشتری قرار میگیرد.

مرکز زبان پردیس از بدو تاسیس اعتماد خاصی به منابع هدوی داشته و در حال حاضر ویرایش پنجم آن به عنوان جدیدترین و به روز ترین منبع آموزشی (محتوای اصلی بزرگسالان ) قرارگرفته است. 

مرکز زبان پردیس در این رابطه دارای اعتبار بین المللی می باشد . مدیریت این مراکز (آقای کیومرث کرمی) و یکی از مدرسین توانمند این مرکز (خانم سارا سلحشور ) دارای جوایز ، مداراک و بورسیه از طرف بنیاد هدوی زیر نظرOUP   - دانشگاه آکسفورد - می باشند .

 

دیدگاه خود را بنویسید