-

بله، برای تماشای کلاس‌ها به صورت زنده (آنلاین) و فیلم‌های ضبط شده، لازم است تا به اینترنت دسترسی داشته باشید.

 

-

خیر آزمون تعیین سطح به دو روش قابل انجام است:

-تعیین سطح حضوری: با مراجعه به آموزشگاه زبان هدف بصورت حضوری تعیین سطح انجام می شود.

 یا با انتخاب گزینه تعیین سطح آنلاین در قسمت ثبت نام ساعت های مشخص شده برای شما نمایش داده می شود.

 -تعیین سطح آنلاین: با انتخاب گزینه ثبت نام و وارد کردن اطلاعات اولیه در آزمون تعیین سطح شرکت می کنید و بعد از تعیین سطح در صورت نیاز به تعیین سطح شفاهی, تلفنی از شما تعیین سطح گرفته می شود.

 

 

-

برای شرکت در دوره ها و زبان های مختلف آموزشگاه زبان پردیس ابتدا کافی است در آزمون تعیین سطح این آموزشگاه بصورت رایگان شرکت کنید.

 بعد از نتیجه بدست آمده حاصل از آزمون، مشاورین آموزشگاه هدف شما را از روزها و ساعات متفاوتی که مناسب سطح شما میباشد,آگاه میسازند. لازم به ذکر است شهریه شما از طریق دفتر آموزشگاه زبان پردیس قابل واریز میباشد , از این رو نیازی به مراجعه به بانک جهت واریز شهریه ندارید.مدارک مورد نیاز همراه داشتن کارت شناسایی عکس دار و یک قطعه عکس و نتیجه تعیین سطح میباشد.

-

این مرکز دارای مجوز رسمی از مدیریت آموزش و پرورش،آموزش سریع مکالمه زبان انگلیسی به صورت فشرده، ترمیک، جمعه، دو روز در هفته، فوق فشرده و  با استفاده از تجهیزات مدرن آموزشی و سیستم های صوتی پیشرفته در کلاس ها و برگزاری کلاس های کم جمعیت با محدودیت تعداد با اعطای گواهینامه و مدارک معتبر فارغ التحصیلی در پایان مقاطع تحصیلی میانی و پیشرفته. امکان استخدام فارغ التحصیلان مقطع پیشرفته جهت تدریس در آکادمی زبان "پردیس"امکان تعیین سطح،ثبت نام و پرداخت شهریه بصورت  online .

برگزاری آزمون های منظم میان ترم و پایان ترم و اعلام نمرات از طریق وب سایت آموزشگاه زبان پردیس .

-

حضور در کلاس‌های آنلاین پردیس به جدیت کلاس حضوری است؛ در کلاس‌ها پرسش‌وپاسخ صورت می‌گیرد و شامل آزمون‌هایی است که توسط اساتید بررسی می‌گردند. لازم به ذکر است که در پایان هر کلاس تکالیفی توسط اساتید مشخص می‌شود که همه‌ی آنها پس از انجام و بارگذاری توسط زبان آموز، بررسی خواهند شد.

-

بله، شما می‌توانید کلاس‌ها را هر چند بار که می‌خواهید به صورت ضبط شده تماشا کنید و محدودیتی در این مورد وجود ندارد.

-

خیر، کلاس‌های پردیس با دو کیفیت متفاوت نمایش داده می‌شود؛ به همین دلیل با حداقل اینترنت ۵۱۲ کیلوبایت در ثانیه، کلاس‌ها بدون مشکل و قطعی قابل مشاهده است. البته پایداری اینترنت بسیار مهم‌تر از قدرت آن است.

-

به طور میانگین کلاس‌های آنلاین، حدود ۱۰۰ مگابایت و کلاس‌های ضبط شده، ۸۰ مگابایت در ساعت از ترافیک شما مصرف می‌کند

-

بله، برنامه‌ی آموزش اساتید دقیقا مانند روندی است که در کلاس‌های حضوری توسط آنها ارائه می‌شود.

-

برای حضور در کلاس‌های پردیس لازم است تا اپلیکیشن آموزشگاه زبان پردیس را از برنامه بازار برای گوشی موبایل خود نصب کنید و یا جهت استفاده با لپ تاپ و یا کامپیوتر شخصی مرورگر کروم (Chrome) را روی سیستم عامل خود نصب کنید.

-

بله، میتوانید از چت و یا میکروفون برای ارتباط با مدرس استفاده کنید. در قسمت چت، پیام می تواند به صورت عمومی و یا خصوصی فرستاده می شود. برای استفاده از میکروفون، باید روی علامت بالابردن دست کلیک کنید و برای صحبت کردن اجازه بگیرید.

-

در پایان هر کتاب، گواهی پایان دوره برای شما صادر می شود.

-

در صورت بروز هرگونه مشکل فنی می توانید با پشتیبانی تماس بگیرید. شماره  تماس  پشتیبانی 

شعبه بوعلی:1 -08138343810             

شعبه بعثت : 2 -08138213401      

 

-

این کلاسها برای افراد شاغل و پرمشغله، که فرصت شرکت در کلاسهای حضوری را ندارند، یک انتخاب ایده آل است. چرا که امکان حضور در کلاسهای مجازی از هرکجا که هستید وجود دارد. به این ترتیب در زمان صرفه جویی می شود. علاوه بر این، این دوره ها بخاطر استفاده از محصولات چند رسانه ای مثل فیلم و عکس، می تواند جذابیت خیلی بیشتری داشته باشد. همچنین، ویدئوی ضبط شده کلاسها به شما امکان مرور مطالب درسی را میدهد.

-

بهترین زمان یادگیری یک زبان خارجی از زمان کودکی است اما اینکه دقیقا در چه سنی بهتر است باید بگوییم شروع یادگیری در سن ۴-۷  سالگی فوایدی دارد که سایر سنین ندارند. شروع یادگیری زبان دوم در این سن باعث ایجاد انگیره و علاقه به زبان می گردد و بسیاری معتقدند که کودکان در این سنین لهجه زبان دوم را به خوبی فرا میگیرند. اما شروع یادگیری در سنین بالاتر سرعت پیشرفت بیشتری را  به زبان آموز می دهد. عده ای بر این باور هستند که نوجوانان با آهنگ سریعتری نسبت به سایر سنین می آموزند هرچند تاخیر در شروع یادگیری باعث از دست رفتن فرصت یادگیری لهجه زبان دوم را در پی خواهد داشت.

-

آزمون تعیین سطح آموزشگاه زبان پردیس به شکل شفاهی میباشد. لازم به ذکر است که هماهنگی قبلی جهت گرفتن وقت تعیین سطح الزامی است . شایان به ذکر است که تعیین سطح کلیه زبان ها رایگان بوده و مراجعین محترم هزینه ای بابت تعیین سطح شفاهی متقبل نمیشوند .

-

بله – وابسته به نیاز و زمان زبان آموزان , آموزشگاه زبان پردیس دوره های خصوصی مناسب با هدف و زمان زبان آموز را به وی ارائه میدهد و در این دوره ها زبان آموزان با کمترین زمان و مناسب ترین هزینه و با کیفیتی بیش از پیش تحت آموزش قرار میگیرد.

پرسش های خود را با ما در میان بگذارید